Co motywuje nas do wypożyczenia auta?

wynajem samochodów

Znaleźliśmy dobrą ofertę na tani domek letniskowy nad malowniczym jeziorem, ale nie posiadamy samochodu dość dużego, aby pomieścić całą paczkę znajomych? A może szukamy jakiejś niecodziennej opcji na transport spod kościoła, w którym niedługo mamy wziąć ślub? Te i inne dylematy rozwiązać możemy wynajmując pojazdy nam odpowiadające, a które również znajdziecie w naszej ofercie. Zapraszamy do zapoznania się z najczęstszymi powodami, dla których decydujemy się na wynajem samochodów.

W grupie raźniej

Zastanawiacie się jak zawieźć grupę najbliższych wam przyjaciół do zabukowanego niedawno domku letniskowego nad jeziorem. Do którego wracacie co roku? W takich sytuacjach przydają się wynajęte minibusy, lub jeszcze lepiej – z kierowcą, dzięki któremu wszyscy mogą cieszyć się zmieniającym się krajobrazem za oknem. Profesjonalny kierowca to gwarancja, że dojedziemy na miejsce pewnie, bezpiecznie i o wyznaczonej porze, a regularnie konserwowane części pojazdów wykorzystywanych do przewozów osób zapewniają niezawodność wynajmowanego samochodu.

Na wielki dzień

Większość nowożeńców zadaje sobie wspólne pytanie (tuż po oświadczynach) – jakim samochodem wyjechać spod bram kościelnych tuż po wypowiedzeniu sakramentalnego “tak”? Wyborów jest tylko co par ślubujących sobie wierność w okresie wiosenno-letnim, czyli multum. Niektórzy decydują się na samochody ślubne w stylu vintage, stare dobre american muscle, lub egzotycznie sportowe osadzone bardzo nisko na zawieszeniu. Jedyną sytuacją, w której wypożyczalnie aut pozostawiają innym pole do popisu to ta, w której Młodzi decydują się na przejazd powozem, lub rowerami. W takim przypadku, mimo dużej ilości koni (tych mechanicznych) w “stadninie”, firmy takie jak nasza polecają kontakt z specjalistami od planowania ślubów i wesel, oraz dokładne zapoznanie się z pogodą w dniu Waszego święta.

Co w przypadku awarii?

Od czasu do czasu zdarza się, że nasz własny samochód odmówi nam posłuszeństwa i to w najmniej spodziewanym momencie. Może to być rozładowany akumulator na parkingu, pod blokiem, lub nieco gorsza sytuacja – solidna awaria silnika w trasie. W tym drugim wypadku oprócz telefonu do pomocy drogowej z prośbą o odholowanie auta do najbliższego zakładu mechaniki pojazdowej, dobrym pomysłem jest zamówienie samochodu zastępczego. Obecnie możliwe jest zamówienie auta z dojazdem do miejsca, w którym się znajdujemy, a kierowca osobiście przekaże nam kluczyki i potrzebne dokumenty.

Sprzęt wielozadaniowy

Jeśli potrzebujesz floty biznesowej, wygodnego i bezpiecznego auta na wakacje, samochodu na ślub lub limuzyny klasy Premium, to jesteś we właściwym miejscu. Samochody znajdujące się w ofercie naszej zajezdni potrafią spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników dróg. Chcesz sprawić oszałamiające pierwsze wrażenie na ważnej rozmowie biznesowej? Nie ma problemu, mamy wozy, którymi chciałby się przejechać niejeden szejk z Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Wieczór panieński? Luksusowe limuzyny tylko czekają aż do niej wsiądziesz! Wynajem samochodów to rozwiązanie na każdą kieszeń i okoliczność. Przekonaj się sam