Jak przystroić samochód do ślubu?

mercedes

Ślub to wyjątkowe wydarzenie, które planuje się miesiącami. Chcielibyśmy, żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik, dlatego zastanawiamy się nad każdym elementem ceremonii. Jedną z kwestii, które trzeba rozważyć jest wynajem ślubnego samochodu. Jeśli mamy już wybrany pojazd, trzeba jeszcze pomyśleć nad jego dekoracją.

To już jest passé

Nim przejdziemy do wyboru ozdób, warto wiedzieć, czego unikać. Przede wszystkim krzykliwości i zbyt rzucających się w oczy elementów, takich jak lalki, obrączki, czy gołębie. Powszechnie są one kojarzone z kiczem i brakiem gustu. Wybrzmiało brutalnie? Niestety ślub jest wydarzeniem, w którym dość istotne jest to, jak widzą nas inni. Oczywiście nie trzeba brać tego pod uwagę i wybrać wedle swoich preferencji. Największe znaczenie ma zdanie młodej pary. Powyższe zdania można więc potraktować jako życzliwą radę, a nie niezmienną zasadę.

Kompozycje kwiatowe

Kwiaty nigdy nie wychodzą z mody. Kompozycje florystyczne  zawsze zwracają uwagę i wymownie wskazują na wyjątkową okazję. Samochody ślubne przystrojone kwiatami to sprawdzony i pewny sposób na ślub. To najpewniej się nie zmieni.

Kto będzie dekorował?

Koniecznie trzeba sobie też odpowiedzieć na pytanie: kto będzie dekorował samochód? Czy ufamy swoim umiejętnościom na tyle, żeby zrobić to sami? Może się jednak okazać, że jako para młoda nie będziemy mieli na to czasu, nawet jeśli nie brak nam talentu. Najbezpieczniejszą opcją jest oddanie ślubnego samochodu w ręce florysty. Dzięki temu mamy pewność, że pojazd będzie wyglądał idealnie. Z drugiej strony są to kolejne koszta w zazwyczaj napiętym, ślubnym budżecie.  Inną opcją jest też powierzenie tego zadania rodzinie lub przyjaciołom. Jeśli mamy w najbliższym otoczeniu uzdolnioną plastycznie osobę, jest to dobre wyjście.

Stroików zatrzęsienie

Mamy do wyboru całe mnóstwo ślubnych bukietów: od subtelnych i cienkich aż po bujne, rozłożyste, niemal zakrywające samochód. Nie ma zasady, której należy się trzymać. Ważne, by wybrana kompozycja dobrze współgrała z suknią i bukietem panny młodej.

Na sam koniec

Pamiętajmy, że nie tylko ozdoby czynią nasz ślubny samochód atrakcyjnym. Jeśli sam w sobie będzie brzydki – cała praca na nic. TS-Olsok oferuje piękne perłowe pojazdy, które wraz z suknią panny młodej tworzą doskonałą kompozycję. Nawet bez żadnych kwiatów.

Przeczytaj też nasz poprzedni artykuł: https://ts-olsok.pl/cechy-dobrej-firmy-przewozowej/.